top of page

Rybársky obchod 

Priamo v areáli nájdete aj rybársky obchod, ktorý je otvorený vždy počas prevádzkovej doby areálu. Obchod je zameraný na základné rybárske potreby, návnady a nástrahy.  V stálej ponuke nájdete obchodu sú aj červy - dendrobeny. 

Bufet 

- čapovaná KOFOLA originál (počas letných mesiacov - jún až september)
- čapované pivo SVIJANY (počas letných mesiacov - máj až september) 
- káva (profesionálny espresso kávovar) 
- čaj a iné teplé nápoje
- alkohol 
- sortiment fľaškových nealko nápojov
- plechovkové alko a nealko pivá
- pochutiny - kekse, chipsy, čerstvé pukance
- počas letných mesiacov nanuky zn.Prima

Suroviny do bufetu nakupujeme u lokálnych overených dodávateľov, nenájdete u nás žiadne poľské mäso, či suroviny negarantovaného pôvodu a kvality. Všetky teplé jedlá pripravujeme na čerstvo a doba čakania je cca 30 minút (záleží od vyťaženia kuchyne). 

web03

web03

web04

web04

image0

image0

image1

image1

web02

web02

jager

jager

bufetr

bufetr

image1 (1)

image1 (1)

alko

alko

popcorn

popcorn

image2 (1)

image2 (1)

IMG_1679

IMG_1679

Teplé jedlá sú v ponuke počas víkendov, prázdnin a štátnych sviatkov. Vzhľadom na zachovanie kvality sú všetky jedlá robené na čerstvo. Radi by sme dali do pozornosti, že u nás nájdete suroviny od overených dodávateľov. Kuracie krídla máme z farmy HSH Veľké Zálužie a všetko ostatné mäso a mäsové výrobky od lokálnej rodinnej firmy Mäso Bognár z Nového Života. Chlebík je z miestnej pekárne vo Veľkom Blahove.Z jedál je naším najväčším favoritom Pleskavica, ktorá má pôvod na Balkáne a je to grilovaná mäsová placka (mix bravčové a hovädzie mäso). Do pozornosti dávame, že sa jedná o náš výrobok a nie polotovar! Takisto kuracie krídla sú pripravované u nás a preto ich vieme v prípade záujmu urobiť aj bez jemne pikantnej omáčky.

Ponuka teplých jedál

bottom of page